top of page

2023-24 Walking Football Israel League

September 2023- January 2024
2024-03-07  טבלת פליאוף עליון מחזור 3.JPG
2024-03-07  טבלת פליאוף תחתון מחזור 3.JPG
2024-02-01 טבלה מחזור 7.JPG
Schedule
תוצאה
קבוצה ב
קבוצה א
שופט
מגרש
שעה
תאריך
#
מחזור
9-9
רעננה ריינג'רס
המכתש
שיינר
1
19:00
07/09/2023
1
1
0-8
אליצור הוד השרון
עמיחי פתח תקוה
יניב
2
19:00
07/09/2023
2
1
5-1
ראשונים בהליכה
כוכבי הליכה הרצליה
צור
2
20:00
07/09/2023
3
1
10-2
אולד בויז מלאבס
נערי כפר סבא
יניב
1
20:00
04/01/2024
4
1
6-2
ראשונים בהליכה
עמיחי פתח תקוה
יניב
1
19:00
21/09/2023
5
2
1-8
נערי כפר סבא
כוכבי הליכה הרצליה
צור
2
19:00
21/09/2023
6
2
9-1
המכתש
אליצור הוד השרון
יניב
1
20:00
21/09/2023
7
2
8-0
אולד בויז מלאבס
רעננה ריינג'רס
צור
2
20:00
21/09/2023
8
2
5-1
כוכבי הליכה הרצליה
אליצור הוד השרון
רון
1
20:00
30/11/2023
9
3
0-0
עמיחי פתח תקוה
המכתש
רון
1
19:00
30/11/2023
10
3
7-1
רעננה ריינג'רס
נערי כפר סבא
יניב
2
19:00
30/11/2023
11
3
7-4
אולד בויז מלאבס
ראשונים בהליכה
יניב
2
20:00
30/11/2023
12
3
11-3
אולד בויז מלאבס
אליצור הוד השרון
רון
1
19:00
21/12/2023
13
4
2-9
נערי כפר סבא
המכתש
יניב
1
20:00
21/12/2023
14
4
5-4
רעננה ריינג'רס
ראשונים בהליכה
רון
2
19:00
21/12/2023
15
4
1-0
עמיחי פתח תקוה
כוכבי הליכה הרצליה
יניב
2
20:00
21/12/2023
16
4
7-3
ראשונים בהליכה
המכתש
יניב
1
19:00
04/01/2024
17
5
3-6
רעננה ריינג'רס
עמיחי פתח תקוה
יניב
2
20:00
28/12/2023
18
5
0-6
כוכבי הליכה הרצליה
אולד בויז מלאבס
יניב
2
19:00
28/12/2023
19
5
7-1
אליצור הוד השרון
נערי כפר סבא
עודד
1
20:00
28/12/2023
20
5
1-7
נערי כפר סבא
ראשונים בהליכה
יניב
1
19:00
18/01/2024
21
6
1-4
עמיחי פתח תקוה
אולד בויז מלאבס
דוד
2
20:00
18/01/2024
22
6
3-11
אליצור הוד השרון
רעננה ריינג'רס
דוד
2
19:00
18/01/2024
23
6
2-5
המכתש
כוכבי הליכה הרצליה
יניב
1
20:00
18/01/2024
24
6
4-4
רעננה ריינג'רס
כוכבי הליכה הרצליה
יניב
1
19:00
01/02/2024
25
7
8-3
ראשונים בהליכה
אליצור הוד השרון
יניב
2
20:00
01/02/2024
26
7
3-0
אולד בויז מלאבס
המכתש
אי הופעה
2
19:00
01/02/2024
27
7
8-0
עמיחי פתח תקוה
נערי כפר סבא
דוד
1
20:00
01/02/2024
28
7
1-4
נערי כפר סבא
כוכבי הליכה הרצליה
1
20:00
08/02/2024
29
8
1-5
רעננה ריינג'רס
אולד בויז מלאבס
2
19:00
08/02/2024
30
8
3-3
עמיחי פתח תקוה
ראשונים בהליכה
2
20:00
08/02/2024
31
8
4-4
המכתש
אליצור הוד השרון
1
19:00
08/02/2024
32
8
3-5
עמיחי פתח תקוה
אולד בויז מלאבס
דוד, צור
2
20:00
22/02/2024
33
9
5-4
ראשונים בהליכה
רעננה ריינג'רס
אבידן, צור
2
19:00
22/02/2024
34
9
1-3
נערי כפר סבא
המכתש
אלמוג
1
19:00
22/02/2024
35
9
3-0
כוכבי הליכה הרצליה
אליצור הוד השרון
אבידן
1
20:00
22/02/2024
36
9
7-3
עמיחי פתח תקוה
רעננה ריינג'רס
צור,דוד
2
20:00
07/03/2024
37
10
6-1
אולד בויז מלאבס
ראשונים בהליכה
יניב
2
19:00
07/03/2024
38
10
2-2
כוכבי הליכה הרצליה
המכתש
דוד, לב
1
19:00
07/03/2024
39
10
2-3
אליצור הוד השרון
נערי כפר סבא
יניב
1
20:00
07/03/2024
40
10
Playoff3
9A
7D
1C
2
3C
4C
5C
2024-01-04 מחזור השלמה
6D
Playoff2
bottom of page